קורס הכשרת מנהלי חופים עירוניים

לאחר דיון ארוך וממצה עם הגורמים הרגולטורים בראשות משרד הפנים – מנהל האגף לאתרי רחצה, לאור אי הוודאות במשק לרבות מערכת בחירות מוניציפאליות והמשך המלחמה עד כדי אי וודאות לפתיחת חופים מסוימים, הוחלט לקיים קורס בשנת 2024 החל מתאריך 11/11 בימי שני בלימודי יום פרונטליים. אנו מקווים לבשורות טובות שיאפשרו קיום קורס יעיל ממצה ופורה באווירה טובה. ההחלטה היא שבכל מקרה הקורס יתחיל במועד שנקבע. ולא תלוי במספר המשתתפים. נא לעדכן את הרשויות שלכם בהחלטה זו.

חופי הים בישראל הינם קניין הציבור ומהווים אתר נופש עממי מרכזי במגוון של פעילויות , המושכים אליהם מיליוני נופשים מדי שנה. ניהול החופים הוא דבר מורכב ביותר ולכן החוק דורש הכשרה מיוחדת של מנהלי החופים בקורס זה.

צו הסדרת מקומות רחצה (סדרים ואיסורים במקומות רחצה מוכרזים) התשע"ו – 2016, מחייב את ראש הרשות המקומית שבתחום המוניציפאלי שלו חופי ים,  למנות אדם מבין עובדי הרשות לתפקיד מנהל החופים,  ואשר עבר הכשרה לתפקידו לפי תוכנית שאישר מפקח הרחצה הארצי,  כמפורט בסילבוס שבתוספת השנייה לצו הסדרת מקומות רחצה דלעיל,  על מנת להבטיח, את רווחת, ביטחון, בטיחות ובריאות הציבור הרחב הפוקד את חופי הרחצה.

הקורס מתקיים באישור ופיקוח האגף לאתרי רחצה במשרד הפנים.

 תכני הקורס נועדו להכשיר את מנהלי החופים ככוח אדם מקצועי לניהול והתפעול המורכב והמחייב של חופים המוכרזים לרחצה ו/או אלה האסורים לרחצה, תוך הענקת רקע מקצועי  ויידע  בנושאים הקשורים לים וחופיו, בד בבד כלים מעשיים המבוססים על הוראות כל דין והניסיון הרב שהצטבר בשטח. מטרת קורס היא להעניק למשתתפים זאת

בקורס ירצו מיטב המרצים המקצועיים והאקדמיים בתחום.

הקורס יתקיים בקמפוס "הקאנטרי" ראשון לציון – שד' בן גוריון 45 ראשל"צ.

מעוניינים לקבל פרטים ראשוניים?

מלאו את הטופס וניצור עמכם קשר בהקדם

אם הנכם מעוניינים להירשם לקורס זה

מלאו את טופס ההרשמה ע״י לחיצה על כפתור ״טופס הרשמה״

טופס רישום לקורס

הבהרה

  1. טופס ההרשמה ממולא ומאושר ע"י המועמד/ת.
  2. הרישום לקורס מותנה באישור התקנון כשהוא מאושר ע"י המועמד/ת.