מה אנו מציעים?

הלגיונלה היא חיידק הנישא על גבי ארוסולים לריאות ועלול לגרום למחלת הלגיונרים. זיהום חמור זה בדרכי הנשימה יכול להוביל לדלקת ריאות ושיעור התמותה יכול להגיע ל-10%.

זה נגרם לרוב משאיפת רססי מים ממקור מזוהם. ניהול טמפרטורה לקוי, מים עומדים וצנרת מזדקנת יכולים לספק קרקע פורייה לחיידקי הלגיונלה, אנו מומחים בכל ההיבטים של היגיינת מים.

אנו יכולים לעזור לך למנוע הצטברות לגיונלה, לזהות סיכונים ולהישאר תואמים לכל התקנות הסטנדרטיות. אם אתה צריך הערכת סיכון לגיונלה או סקר מים מעמיק, אנחנו יכולים לעזור. 

מומחים בהערכת סיכונים להיגיינת מים

יש לנו גישה לצוות של מומחי היגיינת מים. באמצעות הערכת סיכונים וניהול נאותים, אתה יכול להבטיח שאספקת המים שלך בטוחה ולהפחית את הסיכון להתפרצות מחלת הלגיונרים. יש לנו ניסיון בעבודה באזורי סיכון גבוהים, עם מערכות מורכבות ועם תושבים ומשתמשי בניין פגיעים.

 

כל העבודות המתבצעות עומדות בחוקים, בתקנות ובהנחיות הבאות:

  • הנחיות למניעת התרבות חיידקי לגיונלה ומיקרואורגניזמים נוספים במערכות מים ספטמבר 2022.
  • תקנות בריאות העם 1940.
  • חוק התכנון והבניה התשכ"ה 1965.
  • תקנות וצו רישוי עסקים.
  • הנחיות משרד הבריאות.
  • תקנים ישראליים.
  • מפרטים של מנהל התכנון פיתוח ובינוי של מוסדות רפואה של משרד הבריאות.

מי אחראי על בדיקת המים?

אם אתה מנהל אחזקה בבית חולים או בית מלון או כל בעל בית עסק, אתה אחראי לוודא שאספקת המים בטוחה. כדי להגן על האורחים / המטופלים / הדיירים או העובדים שלך, יש לך חובה חוקית למזער את הסיכון להתפרצות של מחלת הלגיונרים מחיידקי הלגיונלה באמצעות סקר ניהול סיכונים. אם תיכשל בחובתך לבצע הערכת סיכונים, אתה עלול לעמוד בפני תביעה או הליכים אזרחיים. זו הסיבה המרכזית לבצע סקר סיכונים בהקדם.

כיצד פועלת בדיקת סקר סיכונים ללגיונלה?

אנו יכולים לבצע בדיקות של אספקת המים והאביזרים שלך כדי להבטיח שמערכת המים בטוחה ותואמת להנחיות. דגימות נלקחות מנקודות מפתח באספקת המים שלך כדי לבדוק נוכחות של חיידקי לגיונלה. כמו כן, נבדוק את הטמפרטורה בנקודות מפתח כדי לזהות אזורי סיכון. לאחר מכן נוכל לספק דו"ח של הממצאים, ההמלצות והראיות המצולמות שלנו עבור הרישומים שלך. למידע נוסף על שירותי הייעוץ שלנו בתחום מערכות המים והלגיונלה, צור קשר עוד היום.

 

מוניטין של מצוינות מתמשכת

אנו מציעים מגוון מקיף של בדיקות ליגיונלה, סקרי ניהול סיכונים, חוות דעת מומחה, פיקוח ובדיקת תכנון סניטארי, הדרכה ולימוד צוותים מקצועיים ופיקוח על מערכות מים מוסדיות.

היצע השירות המלא שלנו מאפשר לנו לנקוט בגישה יזומה לכל עבודה, להציע פתרונות מונעים לצד עבודת תיקון.

 

בשל הצורך בשוק ובשל חוסר הידע המקצועי בתחום החלה החברה כחברת ייעוץ, שהוקמה בשנת 2023 על ידי המנהל המוערך דוד לבקוביץ. החברה בבעלות משפחתית ומופעלת באופן דומה החברה חווה צמיחה מתמשכת וניכרת לאורך הזמן, היצע הליבה מתרחב במהרה עקב ביקוש יוצא דופן של לקוחות. זה הוביל להיווצרות שירות ייחודי במינו ומאפשר ללקוחותינו לאחד את העלויות שלהם.

מעוניינים בייעוץ? חוות דעת משפטית? רוצים לשמוע עוד על בית הספר למקצועות המים, הים והבריכה? מוזמנים לפנות אלינו!